Allice on Facebook
Agentura Allice

O nás

JSME VÍCE JAK 18 LET ZKUŠENOSTÍ

Jsme eventová a marketingová agentura, která již od roku 2000 pořádá na klíč konference, firemní akce a reklamní akce na celém území České republiky a Slovenska. Zajišťujeme profesionální event marketing, přičemž chápeme velkou důvěrnost informací spojených s Vašimi projekty.

Klienti většinou oceňují náš osobní přístup, dynamickou komunikaci a spolehlivost. Jsme si vědomi toho, že pro náš dlouhodobý růst je zapotřebí průběžné budování portfolia spokojených klientů, kteří opakovaně využívají našich služeb.

Během dlouholetého působení naší společnosti jsme již realizovali nezanedbatelnou řadu projektů. Naše poděkování za to patří všem našim současným i minulým klientům, pro které jsme měli tu čest pracovat.

Jsme připraveni i Vám nabídnout kvalitní služby.

Vítejte v Agentuře Allice

Jedna reference

Firemní akce na klíč
Klient – TPCA
Realizace – projekt pro zaměstnance s rodinnými příslušníky, technická podpora, zajištění dopravy, kulturní program, catering, zábava pro dospělé i děti, ucelená organizace.
Účast 2.500 lidí

Konference
Klient – Schwan Cosmetics
Realizace – Komplexní realizace několikadenní mezinárodní konference včetně doprovodných programů.

Netradiční Promotion
Klient – Vodafone
Realizace – netradiční a nevtíravou promotion, která na první pohled zaujme a upoutá pozornost skupina 10-ti promotérů se svými psy, všichni oblečeni do červené se sloganem kampaně

Tradiční Promotion
Klient – Česká Lékárna (lékárny Dr. Max)
Realizace – komunikativní hostesky, oslovují cílovou skupinu a informují je o zvýhodněné nabídce klienta. Hostesky pracují v obrandovaném oblečení, projekt probíhá postupně v celé ČR

150 Referenčních fotografií