Allice on Facebook
Catering služby

Catering

Rauty, bankety, koktejly

Exklusivní i standardní menu pro vaše projekty v různých cenových hladinách. Vše servírujeme na stříbrné mísy, speciální skla, mramory a různé etažéry tak, aby při spojení s květinovou výzdobou vypadala Vaše akce velmi příjemně. Kromě klasické studené a teplé kuchyně nabízíme na zpestření akce i prezentaci hovězích mas z jižní Ameriky spojené s úpravou před hostem.

Gril párty

Díky nepřebernému množství druhů mas a ryb Vám rádi připravíme nabídku i v levnější cenové relaci. Nabídka v základní verzi vždy obsahuje minimálně 12 druhů mas a 4 druhy rybích filetů, 10 druhů salátů, 6 druhů dresinků a 6 druhů pečiva. Masa a ryby se grilují před hostem i s odborným komentářem. Saláty jsou osazeny v ledové tříšti a zdobeny ledovými sochami. Ideální doplňková gastronomická  forma ke gril party je krájená teplá šunka či roastbeef z uruguayské roštěné.

Kuchařská live show

Netradiční zpestření programu vaší akce, komentovaná „cooking show“ spojená s ochutnávkou. Dynamická, neodborné veřejnosti srozumitelná, zajímavá a inspirující.

Dílničky pro děti i dospělé

Pod odborným dohledem, podporou profesionálních kuchařů si vyzkoušíte vaření. Poodhalte skryté postupy, vychytávky, které skrývá profesionální gastronomie. Nabízíme i jednoduché dětské programy pro přípravu hamburgerů, palačinek apod.

 

Galerie