Allice on Facebook
scenography

Kompletní servis

POŘÁDÁNÍ KONFERENCÍ

organizace konferencíUcelená organizace – ubytování účastníků, parkování, zajištění prostoru, technická podpora, scénář a časový harmonogram celé akce, catering, doprovodné programy (kulturní, sportovní, gastronomické, netradiční), navigační systémy, tlumočení, dárky pro účastníky.

 

POŘÁDÁNÍ FIREMNÍCH AKCÍ

Pořádání firemních akcí, kulturních a sportovních akcí na klíč. Zajištění prostoru, scénář akce, kulturní program, moderace, technická podpora, catering, bezpečnostní opatření, navigační systémy, dárky pro účastníky atd.

 

PROMO AKCE

Reklamní akce Foot LockerVypracování tourplánu, zajištění prostor v řetězcích, uskladnění a logistika POS materiálů, promostolků a promomateriálů, hostesky, promotéři brigádníci a supervize. Reporty, fotodokumentace. Více v sekci reklamní akce.

 

REKLAMNÍ POUTAČE

3603Inzerce pomocí klip rámů B1 v nemocnicích, kadeřnictví, fitness centrech, úřadech. A4 samolepky na skřínkách ve fitness centra. Komunikace v business a shopping centrech.
Více v sekci reklamní poutače

 

TECHNICKÁ PODPORA

IMG_0410Ucelená technická podpora zahrnuje například pártystany, mobilní zastřešení, navigační systémy, pódiové systémy, ozvučení, osvětlení, dekorace.

 

INCENTIVNÍ TURISTIKA

Výběr zajímavých a nevšedních lokalit a programů. Darujte svým zaměstnancům příjemný odpočinek spojený se zážitkem, který v nich bude dlouho rezonovat. Budete odměněni zvýšeným pracovním nasazením a loajalitou.