firemní akce
Header bottom line

Pořádání firemních akcí

Firemní akce pořádáte z mnoha důvodů. Můžete chtít vzdělávat, odměňovat, motivovat, oslavovat, vyzvednout klíčové milníky společnosti, sdělit organizační změny nebo podporovat spolupráci. Ať už je důvod jakýkoliv, náš event management má pro Vás řešení. Nabízíme full service pro Váši firemní akci.

Kongresy

Kongresy jsou křížencem mezi konferencí a veletrhem a jsou obvykle více tematické. Zde přijdou specialisté v oboru, aby diskutovali o svých oblastech odbornosti ( obzvláště oblíbený formát firemní akce ve zdravotnictví a farmaceutickém sektoru ). Firmy na kongresy často posílají své zaměstnance za účelem vzdělávání a zjištění faktů. Jsou také příležitostí pro Vaše zaměstnance, aby byli považováni za myšlenkové vůdce ve svém oboru, takže jsou skvělým propagačním nástrojem. Často poskytují podnikům příležitosti k vystavování, uvádění produktů na trh a sponzorování klíčových oblastí.

Výjezdní zasedání

Obvykle se jedná o pracovní setkání vrcholového managementu firmy na neobvyklém místě, kde díky vyvedení ze stereotypu dochází k lepší komunikaci a hledání nových způsobů porozumění. Často se stává dokonalým nástrojem k rozšíření vašeho poznání kolegů, kteří jsou součástí týmu. Stejně jako produktivita, tak i kreativita se zvyšuje, když mozek pracuje někde jinde a má nové podněty. Váš tým bude řešit pracovní úkoly se znovu získanou energií. Spojení výjezdního zasedání, pracovní části s firemní oslavou, například výročí firmy, společným výletem je ideální kombinací. Tato firemní akce je jedinečná pro budouvání týmu či řešení pracovních úkolů z nového pohledu.

Slavnostní představení

Tento druh firemních akcí může být podle potřeby zcela jednoduchý nebo složitý. Firmy využívají tyto události k vytváření „rozruchu“ a vytváření PR kolem uvedení něčeho nového, včetně produktů, služeb, budov / kanceláří atd. Mohou být zacíleny na různé publikum, zákazníky, média, zainteresované strany, zaměstnance, přičemž často mísí vzdělávací zážitek s oslavou. Ke zviditelnění těchto událostí a rozšíření dosahu daleko za ty, kteří se jich účastní, se používá mnoho taktik.

Gala večer,  firemní oslava, předávání cen

Přestože se jedná o dva různé typy firemní akce, často se konají společně. Slavnostní předávání cen lze využít mnoha způsoby. Pokud jsou organizovány firmou, mohou odměňovat a motivovat zaměstnance, dodavatele, prodejce a zákazníky poskytováním ocenění v několika kategoriích, aby byly oceněny úspěchy.  Firmy sponzorují ceny ze svého oboru, aby propagovaly své podnikání, zlepšily svou pověst a zvýšily povědomí o značce. Slavnostní večeře, které se obvykle konají spolu s předáváním cen, mohou být také organizovány nezávisle pro všechny skupiny publika, obvykle jsou příležitostí, jak svou značku lépe sladit s účastníky a sdělit jim poselství.

Den otevřených dveří

Pořádání dne otevřených dveří je vždy velká příležitost představit zaměstnancům celkový chod firmy. Seznámit se s náročností sekcí, kam se v rámci své pracovní náplně nedostanou. Rodiny zaměstnanců se seznámí s prostředím, kde jejich členové tráví převážnou část času. V neposlední řadě je to jedinečná možnost náboru nových pracovních sil. Získání nových zaměstnanců v příjemné atmosféře, je jedinečná příležitost.

Motivační programy

Motivační programy mohou být často kombinací typů spojených s upoutávkovou kampaní a jsou nejčastěji zaměřeny na zaměstnance a prodejce. Mohou začít prodejní konferencí, na které jsou prodejní sdělení a cíle sděleny publiku a dává jim příležitost dozvědět se více o podnikání a produktech nebo službách. Poté následuje firemní akce (někdy opakovaná obvykle v průběhu roku), na které jsou účastníkům připomenuty konečné cíle a to, co je potřeba k jejich dosažení. Program je obvykle zakončen incentivní cestovní akcí, při které někteří nebo všichni diváci zažijí jedinečný zážitek.

Firemní akce zážitkové

Zážitkové akce se stávají stále populárnějšími, protože podniky se snaží vytvořit užší vztah se svými zákazníky. Cílem je ponořit účastníky do značky a zasílání zpráv prostřednictvím zábavného a nezapomenutelného zážitku. Spojením pozitivních emocí s vaší značkou nebo podnikáním je pravděpodobnější, že zákazníci budou chtít investovat do vašich produktů nebo služeb, protože se s nimi budou cítit emocionálně spojit.

Event management – odborné konzultace

Odborný event management, konzultace a návrhy při plánování pro pořádání vašich firemních akcí. Doporučení celkového postupu, časové mapy příprav, návrh vhodných lokalit (včetně exklusivních) s přihlédnutím k celkovému programu a přesunům spojených s akcí, návrh ideálních dodavatelů jejichž služby vykazují nejvyšší poměr cena/výkon, doporučení doprovodných programů, ekonomický audit rozpočtu atd.

Proč si vybrat právě nás?

Ikona house
Rok založení 2000
Ikona ČR
Pokrýváme celé území ČR
Ikona search
Soustředíme se na detaily u všech akcí
Ikona communication
Dynamická komunikace
Ikona list
Zodpovědnost a spolehlivost

Naši klienti

logo AXE
logo Gardena
logo Gucci
logo KFC
logo Dolce a Gabbana
logo Tesa
logo Reebok
logo Burger King
logo Hugo Boss
logo ČSOB
logo adidas
logo BDR Therma
logo Solight
Logo Sellier Bellot
Logo Webasto
Logo Author