poradani konferenci
Header bottom line

Pro pořádání konferencí poskytuje profesionální služby všem od velkých společností až po malé firmy působící i ve specializovaných odvětvích. Naše síla spočívá v tom, že reagujeme velmi rychle, dokážeme zajistit vaši konferenci i „na poslední chvíli“ s udržením Vašeho rozpočtu.

Pořádání konference bez stresu začíná zde

S více než 20letými zkušenostmi jako organizátoři konferencí s vámi úzce spolupracujeme před akcí i během ní. Nejprve nám sdělíte Vaše představy a vize konference, ihned začneme pracovat na návrhu realizace. Jakmile budete spokojeni s naším návrhem a náklady, pustíme se do plánování, organizování a koordinace vašich požadavků na konferenci. Poté můžete v klidu relaxovat s vědomím, že se o věci stará tým, kterému můžete důvěřovat.

Na velikosti projektu nezáleží

Věnujeme stejnou péči a energii drobným projektům s 25 účastníky, tak velkým konferencím s několika sty hosty. Na prvním místě je vždy nalezení vhodného řešení, které odpovídá Vašim představám. Samozřejmě platí, že s čím větším předstihem se projekt plánuje, tím větší je výběr zajímavých prostor, hotelů a v neposlední řadě doprovodných programů.

Rozšíření konference – Soft Skills a Osobní rozvoj

Rozšiřte svůj projekt o přednášku či o blok přednášek a nabídněte účastníkům něco navíc.
Rozvoj měkkých schopností, které jsou dané naším charakterem a jsou čím dál tím potřebnější.

Zajistíme odborné lektory pro: Komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu, organizační dovednosti, schopnost řešit konflikty, samostatnost, time management a zvládnutí stresu, asertivitu nebo schopnost jít k jádru věci a vysvětlit danou problematiku, nebo argumentace a vyjednávání pro manažery.

Komplexní řešení pro pořádání konference

Poskytujeme kompletní řešení při pořádání konference. To zahrnuje od zvacího procesu na základě seznamu hostů s vytvořením Microsite s programem nebo osobnější, pozvánka ručně malovaná odeslaná na e-mail, vždy s potvrzením účasti, zajištění transferu z letiště, ubytování v hotelu, zajištění dárků pro hosty, organizaci v místě po celou dobu konání, komplexní AV, záznam konference, simultánní tlumočení až po doprovodné programy po skončení pracovní části. Společný gastronomický zážitek na neformální půdě otevírá nové možnosti partnerství a spolupráce.

Pořádání konferencí na více místech současně také představují řadu jedinečných výzev, pro které jsme schopni poskytnout jedinečná řešení. To zahrnuje přesné plánování pohybu zdrojů, přesuny hostů, zhuštění časových plánů a mnoho dalšího. Jako zkušeným organizátorům konferencí náš přístup umožňuje dodat kompletní balíček, který vás udrží v souladu s plánem a rozpočtem a zároveň vytvoří spojení s vaším publikem.

Vždy se snažíme vytvářet nové a kreativní nápady, aby vaše konference vynikla z davu. Od vizualizace a plánování prostoru až po pohled na způsoby, jak zvýšit účast delegátů, Agentura Allice poskytuje celkové řešení, které pokrývá celý zážitek z konference. Jedná se i o doprovodné programy, odehrávající se po konferenci, které podtrhnou celý projekt. Například neformální večeře, kde je úžasný table mapping, komentovaná prohlídka zaměřená na historii, architekturu či společný lehce sportovní zážitek.

 

MÍSTO KONÁNÍ

Můžeme doporučit výborné místo pro Vaše konference v Praze, Brně, ale i na jižní Moravě, v blízkosti přírody nebo v blízkosti historických a kulturních památek. Lokality vybíráme tak, aby účastníci konference měli možnost programu ve svém volném čase.

DOPRAVA

Individuální transfery mezi letištěm a hotelem.
Zajištění hromadné dopravy luxusními autobusy.
Zajištění dopravy vlakem s vyčleněnými vagóny.

PARKOVÁNÍ

Parkování s vyhrazeným stáním i na monitorovaných parkovištích.

BEZPEČNOST

Rámové detektory výbušnin a kovů + ruční detektory.
Bezpečnostní pracovníci vně i uvnitř objektu.
Odhalení odposlechu ve vybraných místnostech.

UBYTOVÁNÍ

Doporučení vhodné lokality a hotelu s přihlédnutím k požadované kvalitě, umístění a dostupnosti.

REGISTRACE ÚČASTNÍKŮ

Registrace dle předem schváleného seznamu, předání materiálů, popřípadě sluchátek pro simultánní tlumočení.

TLUMOČENÍ A PŘEKLADADY

Simultánní tlumočení, simultánní přepis, překlady dokumentů.

OBČERSTVENÍ

Coffee breaky, obědy i večeře formou rautu dle předem schváleného menu.

DOPROVODNÉ PROGRAMY

Večerní doprovodné programy s živou hudbou pro aktivní i pasivní zábavu. 
Denní doprovodné programy – standardní i netradiční, gastronomické zážitky ve vybraných restauracích, komentované prohlídky města a další zážitkové aktivity.

DÁRKY PRO ÚČASTNÍKY

Dárky na přivítanou i po ukončení společenské akce na památku v luxusním dárkovém balení.

Galerie

Proč si vybrat právě nás?

Ikona house
Rok založení 2000
Ikona ČR
Pokrýváme celé území ČR
Ikona search
Soustředíme se na detaily u všech akcí
Ikona communication
Dynamická komunikace
Ikona list
Zodpovědnost a spolehlivost

Naši klienti

logo AXE
logo Gardena
logo Gucci
logo KFC
logo Dolce a Gabbana
logo Tesa
logo Reebok
logo Burger King
logo Hugo Boss
logo ČSOB
logo adidas
logo BDR Therma
logo Solight
Logo Sellier Bellot
Logo Webasto
Logo Author