Vyjezdni Zasedani
Header bottom line

Společné setkání na výjezdním zasedání mimo obvyklé místo, vede k lepší komunikaci a hledání nových způsobů porozumění. Často se stává dokonalým nástrojem k rozšíření vašeho poznání kolegů, kteří jsou součástí týmu. Vyveďte je z jejich komfortních zón (samozřejmě při zachování pohodlí) a podívejte se, jaká magie se může stát na neutrálním území.

Jsme připraveni pro Vás zajistit výjezdní zasedání na klíč a doporučit exkluzivní lokality pro práci i relaxaci v ČR a na Slovensku. Máme komplexní servis od dopravy, časového programu, ubytování, doprovodných programů až po dárky.

Výjezdní zasedání a oslava

Spojení výjezdního zasedání, pracovní části s firemní oslavou, například výročí firmy je ideální kombinací. Navrhneme koncept, kde bude pracovní část, neformální část – například společný výlet, plavba lodí a na závěr, formální část – firemní oslava s kulturním programem, taneční a světelnou show a vybraným rautem.

Rozšíření – Soft Skills a Osobní rozvoj

Rozšiřte své zasedání o přednášku či o blok přednášek a nabídněte účastníkům něco navíc.
Rozvoj měkkých schopností, které jsou dané naším charakterem a jsou čím dál tím potřebnější.

Zajistíme odborné lektory pro: Komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu, organizační dovednosti, schopnost řešit konflikty, samostatnost, time management a zvládnutí stresu, asertivitu nebo schopnost jít k jádru věci a vysvětlit danou problematiku, nebo argumentace a vyjednávání pro manažery.

Pracovní tým

Zvyšte produktivitu svých zaměstnanců na schůzce tím, že jim dáte nové místo k přemýšlení o projektech. Váš tým bude řešit pracovní úkoly se znovu získanou energií. Pokud je váš tým  uvolněný a má zažité stereotypy z kanceláře či stejné jednací místnosti – budete překvapeni, jaké nápady uslyšíte.

Kreativita

Stejně jako produktivita, tak i kreativita se zvyšuje, když mozek pracuje někde jinde.
Pokud jste někdy byli na rutině známém místě a přemístili se na jiné místo – řekněme z vaší ložnice do domácí kanceláře – víte, že malé narušení stereotypu, může být přesně to, co přinese nové myšlenky.

Neutrální území

Možná se snažíte vybudovat vztahy s novými zákazníky nebo možná musíte naplánovat budoucí kroky společnosti. Ať už je důvod jakýkoli, mimo prostor kanceláří se lidé mohou cítit mnohem pohodlněji. Jelikož toto místo je pro každého nové, cítí, že hrací pole je vyrovnané.

Budování týmu

Vytváření týmů a kamarádství je mnohem jednodušší, pokud všichni cestují společně nebo dorazí do nového cíle, aby společně pracovali. Nové prostředí podpoří nová přátelství a posílí dlouhodobá pouta.

Proč si vybrat právě nás?

Ikona house
Rok založení 2000
Ikona ČR
Pokrýváme celé území ČR
Ikona search
Soustředíme se na detaily u všech akcí
Ikona communication
Dynamická komunikace
Ikona list
Zodpovědnost a spolehlivost

Naši klienti

logo AXE
logo Gardena
logo Gucci
logo KFC
logo Dolce a Gabbana
logo Tesa
logo Reebok
logo Burger King
logo Hugo Boss
logo ČSOB
logo adidas
logo BDR Therma
logo Solight
Logo Sellier Bellot
Logo Webasto
Logo Author